تاریخچه زرسیم

شرکت زرسیم درسال 1362 تاسیس و به ثبت رسید وعلمیات تولیدی خود را در سال 1363 آغاز کرد. شرکت از ابتدای شروع به کار، ماموریت خود را برپایه بقای شرکت همراه با ارتقای پیوسته و مستمر کیفیت قرار داده است. اداره کنندگان شرکت در تمام طول سی سال بر استمرار تولید اعتقاد داشته‎اند که ارتقای کمی و کیفی، پویایی و سرمایه‌گذاری مناسب برای تامین ماشین‌آلات با فن‌آوری روز و افزایش دانش و تجربه نیروی انسانی از الزامات و نیازمندی‌های تحقق ماموریت شرکت است.

 

فعالیت شرکت

شرکت زرسیم موفق به کسب استانداردهای ایران و گواهینامه های ISO 9001 درسال 1380،OHSAS 18001 و ISO 14001 در سال 1384 شده است. بدین ترتیب زرسیم به عنوان اولین دارنده گواهینامه IMS در صنعت  سیم و کابل شناخته می‌شود. علاوه براین شرکت به منظور گسترش فعالیت در بازار و بازارهای صادراتی موفق به کسب گواهینامه‌های CE و BS برای کابل‌های ولتاژ پایین درسال 1386 و نیز گواهینامه‌های ISO 17025 و ISO TS (with Design) 169499 در سال1390 شد.

 

ظرفیت تولید

شرکت زرسیم درحال حاضر دارای زمینی به مساحت 2.5 هکتار و مجموعه فضاهای مسقف بالغ بر 12000 متر مربع است. ظرفیت تولید ماهانه آن 90 میلیون متر انواع سیم و کابل مانند کابل‌های ولتاژ پایین، کابل‌های کنترل، کابل‌های ابزاردقیق، کابل‌های مخابراتی، کابل‌های‌کواکسیال، کابل‌های‌صوتی‌ و کابل‌های‌ خاص‌ را شامل می شود.
یادآور می‌شود که شرکت زرسیم به‌عنوان بزرگ‌ترین تولیدکننده کابل‌های مورد مصرف در صنعت خودرو شناخته می‌شود و کابل‌های آرموردار، شیلددار، پلی‌آمید مورد مصرف در صنایع نفت و گاز، سیمان و تولید نیرو را به تولیدات خود افزوده است.

نماینده لپ نماینده lapp group در ایران